Apie mus

„Flexit“ kuria, gamina ir parduoda energetiškai efektyvius produktus, paslaugas ir sprendimus, kad gyvenamuosiuose namuose ir komerciniuose pastatuose būtų tiekiamas gaivus ir švarus oras.

darbuotojų susirinkimas darbo kambaryje

Mūsų pagrindinės vertybės

Pagrindinės įmonės vertybės formuoja ir veda „Flexit“ į priekį. Šios kasdieninio darbo gairės motyvuoja mus atkakliai dirbti ir siekti gerų rezultatų.

Patikimumas
Veiksmingumas
Inovatyvumas
Dėmesingumas
Flexit vertybių piešinys

Sveiki atvykę į skaitmeninę gamyklą „Flexit“

Flexit įkūrėjo Finn Martinsen nuotrauka

Mūsų Istorija

1974 m. vasarą Finn Martinsen (47 m.) kartu su žmona Anne-Mari įkūrė vėdinimo įmonę Finn Martinsen AS mažose nuomojamose patalpose Örje mieste Östfolde, Norvegijoje. Finnas buvo tipiškas verslininkas, drąsus ir labai besidomintis savo kompetencijos sritimi. Kaip įmonės vadovas, jis buvo žemiškas, draugiškas ir ryžtingas. Kad įmonei pasisektų, svarbiausias siekis buvo tesėti pažadus – ir taip parodyti reikiamą pagarbą klientams.

Laikui bėgant individuali įmonė pakeitė pavadinimą į „Flexit“ ir šiandien priklauso Finn sūnui Pålui Martinsenui, kuris yra valdybos pirmininkas bei jo vaikams. Šeima tęsia „Finn“ įsipareigojimą, kur pagrindinės vertybės – patikimumas, veiksmingumas, novatoriškumas ir dėmesingumas.

Pastaruoju metu „Flexit“ – įsikūrusi moderniose patalpose Örje mieste, Norvegijoje ir naujoje gamykloje Töcksfors mieste, Švedijoje.

„Flexit“ grupėje dirba apie 270 darbuotojų, o 2021m. jos apyvarta siekė 725 mln. NOK.

Flexit kitose šalyse

Pirminė „Flexit“ rinka yra Šiaurės šalių regionas, tačiau rekuperatorius gyvenamiesiems namams bei komerciniams pastatams, o taip pat kitus mūsų produktus per atstovus ir distributorių tinklą pristatome ir į rinkas Baltijos šalyse, Nyderlanduose ir daugelyje Rytų Europos šalių ir kt.

Paspauskite, kad pamatyti pilną žemėlapį
pasaulio žemėlapis
gamyklos erdvė
Moteris oficialiais drabužiais šypsosi

Žmogiškasis faktorius!

Būtent žmonės, už gaminių, paslaugų ir prekės ženklo, daro „Flexit“ tokį, koks jis yra šiandien. Į tai žiūrime rimtai ir siekiame pritraukti bei išlaikyti kompetentingus, kvalifikuotus darbuotojus. Elgiamės vienas su kitu pagarbiai, lygiai taip pat, kaip su mūsų klientais. Vartotojų supratimas apie švaraus ir gaivaus patalpų oro svarbą sparčiai auga.

Todėl tikimės, kad mūsų subalansuoto vėdinimo produktų paklausa ir toliau augs.

Didelis augimas

„Flexit“ kuria, gamina ir parduoda energetiškai efektyvius produktus, paslaugas ir sprendimus, kad gyvenamuosiuose namuose ir komerciniuose pastatuose būtų tiekiamas gaivus ir švarus oras.

Pirminė „Flexit“ rinka yra Šiaurės šalys, o produktų sprendimai yra specialiai sukurti šiaurietiškoms šalto klimato sąlygoms. Rinkodara ir pardavimas vyksta skirtingose rinkose: gyvenamųjų namų, statybinių medžiagų ir tarp profesionalių  ŠVOK specialistų. Daugiau nei 45 metų patirtį turinti „Flexit“ yra gyvenamųjų patalpų vėdinimo ir centrinių dulkių siurblių rinkos lyderis Norvegijoje. „Flexit“ produktų rinkos yra Šiaurės ir Baltijos šalys, Nyderlandai ir didelė dalis Rytų Europos. „Flexit“ siekia augti ir toliau, plėtojant naujus produktus ir rinkas.

Kilimas viršun laipteliais