Ar miegi su atidarytu langu?

Daugelis žmonių mėgsta miegoti prie atviro lango, tačiau tik nedaugelis pagalvoja, kad tai gali pabloginti patalpų orą kitiems, miegantiems namuose. Tai ypač pasakytina, jei butas vėdinamas mechaniniu ištraukimu, kuris yra labiausiai paplitęs daugiabučiuose.

Jei jūsų namuose yra subalansuotas vėdinimas, kitų namų patalpų mikroklimatas neturės įtakos, jei miegosite su atidarytu langu.

Nors praktikoje subalansuotas vėdinimas mūsų darbovietėse jau seniai naudojamas pagal oficialų reglamentą, vis dar atsiranda namų statybininkų. kurie renkasi gerokai senesnį sprendimą, kuriame tik ištraukiamas oras.

Įvairių visuomenės sveikatos agentūrų atlikti tyrimai rodo, kad ištraukimo vėdinimas užtikrina nepakankamą oro srautą, jei kas nors atidaro langą kitoje patalpoje. Kita vertus, subalansuotas vėdinimas užtikrina tą patį stabilų oro srautą, nepaisant to, ar atidarote langą kitame kambaryje.

pravertas namo langas

Miegas prie atidaryto lango taip pat reiškia, kad į patalpas gali pakliūti įvairių teršalų, tokių kaip žiedadulkės, dulkės ir kt. O juk pagrindinis vėdinimo tikslas yra tiekti švarų ir šviežią orą, pašalinti drėgmę, kvapus ir radoną ir taip pašalinti žmonių ir gyvūnų veiklos pasekmių, naudojamų medžiagų, užterštą patalpų orą. Viduje esantis oras turi būti sveikas ir malonus ir nesukelti sveikatos problemų.

Geras vėdinimo sprendimas užtikrina gaivų orą, leidžiantį geriau jaustis patalpose

Su subalansuota vėdinimo sistema oras filtruojamas taip, kad būtų išfiltruojami nešvarumai ir mikroskopinės dulkės, o į namus tiekiamas tik šviežias oras. Subalansuotas vėdinimas užtikrina, kad pastate neatsirastų drėgmės pažeidimų pelėsio, grybelio ar kitų nepalankių sąlygų, tokių kaip kondensatas langų viduje, forma. Nepamirškite, kad tiekiamas oras beveik visada yra švaresnis už orą viduje.

Nusprendę investuoti į naują subalansuotą vėdinimo sistemą savo namuose, turėtumėte pasirinkti vieną iš Flexit įrenginių. Turime patirties ir žinių, reikalingų geriausiai patenkinti griežtus šiuolaikinius reikalavimus, todėl užtikriname gerą ir sveiką patalpų klimatą.

Skaitykite daugiau apie subalansuotą vėdinimą >>

Daugiau straipsnių

moteris valdymo pultelyje reguliuoja rekuperatoriaus greitį

Energijos taupymo patarimai turintiems vėdinimo sistemas

Patarimai, kaip užtikrinti, kad jūsų rekuperatorius veiktų optimaliai ir efektyviai.
ranka ištraukia originalų panelinį filtrą iš Flexit gaminamo rotacinio rekuperatoriaus Nordic

5 patarimai, kaip prižiūrėti subalansuoto vėdinimo sistemas

Flexit vėdinimo sistema nereikalauja daug priežiūros.