Rekuperatoriai su drėgmės jutikliu

Dabar visi Flexit Nordic modeliai standartiškai turi įmontuotą drėgmės jutiklį

Didelė drėgmė neigiamai veikia namus. Oro drėgnumas skiriasi priklausomai nuo sezono ir temperatūros, todėl sunku nustatyti ribinę drėgmės vertę. Supaprastinome tai savo klientams ir dabar visuose NORDIC serijos privačių namų rekuperatoriuose, pristatome įmontuotą drėgmės jutiklį, o tai reiškia, kad galutinis vartotojas savo naujajame vėdinimo įrenginyje turi standartinį, integruotą, pagal poreikį veikiantį valdymą.

Vėdinimo įrenginyje esantis drėgmės jutiklis matuoja vidutinę vertę iš visų namo ištraukiamo oro difuzorių. Įprastai reguliuojate fiksuotas ribines vertes, tačiau Flexit drėgmės jutiklis reaguoja į nedidelius ir greitus drėgmės pokyčius pasitelkdamas išmanųjį algoritmą.

Atkreipkite dėmesį! Funkcija išjungta kaip gamyklinė nuostata, tačiau ją galima lengvai suaktyvinti naudojant Flexit GO programėlę arba per NordicPanel valdiklį.

Nordic-su-dregmes-jutikliu

Integruota drėgmės kontrolė suteikia šiuos privalumus:

• Nereikia nustatinėti absoliučias ribines drėgmės vertes

• Funkcija veikia nepriklausomai nuo kintančios drėgmės visų sezonų metu

• Išvengiame galimos rizikos pasiekti kritines, per dideles drėgmės vertes

• Įjungus įrenginį, paleidžiama oro sausinimo funkcija ir ji veikia tol, kol drėgmės lygis mažėja. Pasiekus saugų drėgmės lygį, įrenginys grįžta į normalią veikimo funkciją.

Daugiau straipsnių

Pål Martinsen su produktais

Jubiliejiniai metai: 50 vėdinimo ir patalpų mikroklimato metų

Perskaitykite 50 metų „Flexit“ istoriją - nuo paprastų orlaidžių iki pažangių patalpų mikroklimato sistemų ir ekologiško vėdinimo.
Juodos spalvos ventiliatorius aukštai sienoje šalia lango

Juodi gaminiai

Nauji juodi gaminiai, atitinkantys spalvų tendencijas