Garažas

Poreikis vėdinti garažą skiriasi priklausomai nuo to, kurioje vietoje gyvenate, koks sezonas ir kaip garažu naudojatės. Manoma, kad kuo drėgnesnis garažas, tuo labiau rekomenduojama vėdinti. Jei ketinate tvarkyti automobilį ir leisti jam veikti tuščiąja eiga, tai taip pat padidina vėdinimo poreikį. Be tinkamo vėdinimo galite susikurti blogą patalpų aplinką, kurioje yra kenksmingos drėgmės ir pasenusio oro.

Priežasčių, kodėl garažas drėksta, yra daug, tačiau pagrindinė priežastis yra ta, kad šiltas oras, kuriame yra daugiau drėgmės molekulių nei šaltame ore, patenka į šaltą garažą ir kondensuojasi. Taip atsitinka, pavyzdžiui, kai šiltas automobilis įvažiuoja į šaltą garažą. Rūdys ir įvairių rūšių grybelių atakos yra tipiškos drėgmės sukeltos problemos. Organinės medžiagos gali pūti arba pelyti, o automobilis – rūdyti.

garažo su balta mašina ir daug sandėliuojamų daiktų vėdinimas

Šviežio oro vožtuvas ir ištraukimo ventiliatorius

Šviežiam orui tiekti garažo sienoje galima įrengti šviežio oro vožtuvus, pvz. sukomplektuotus papildomai su filtru, kondensato izoliacija ir bepakopiu oro kiekio reguliavimu.

Rekomenduojama įrengimo vieta yra aukštai ant sienos ir geriausia virš šilumos šaltinio/radiatoriaus. Tokiame išdėstyme sumaišomas lauko oras ir šiltas oras iš šilumos šaltinio/radiatoriaus. „Flexit“ šviežio oro vožtuvai turi gerą oro paskirstymą, kuris sumažina nemalonius skersvėjus ir užtikrina maksimalų komfortą. Papildomai galima įsigyti triukšmo slopintuvus, o keli modeliai turi filtrus, veiksmingą apsaugą nuo kondensato ir išorinį gaubtą nuo lietaus.

Kad šviežio oro vožtuvai veiktų optimaliai, svarbu, kad drėgnas ir užterštas oras būtų išpučiamas iš namų. Sukuriant neigiamą slėgį, oras įsiurbiamas per vožtuvus. Tai galima padaryti ant sienos sumontavus ištraukimo ventiliatorių. Optimalu pasirinkti modelį su pastovaus veikimo ir drėgmės kontrolės galimybe. Pastovus veikimas užtikrina bazinę ventiliaciją, o drėgmės reguliatorius įjungiamas, kai yra per drėgna, ir padidina ventiliatoriaus greitį, kol oras išdžius. Čia galite pamatyti Flexit ventiliatorių asortimentą >>

Mini rekuperatorius su šilumos atgavimu

Jei norite sukurti geresnį patalpų klimatą garaže ir taip pat taupyti energiją, „Flexit“ mini rekuperatoriai yra labai geras sprendimas. Decentralizuoti rekuperatoriai užtikrina sveiką patalpų klimatą, atgauna šilumą ir tiekia garažą švariu, filtruotu ir šviežiu oru bei vėdina užterštą orą.

„Flexit“ mini rekuperatoriai gali būti montuojami atskirai, poromis arba keli nuosekliai. Šiuolaikinis valdymas leidžia lengvai reguliuoti vieną ar daugiau tokių sieninių rekuperatorių. Rekomenduojama mini rekuperatoriuje apskaičiuoti normalų veikimą pagal vidutinį greitį. Tada turite galimybę padidinti maksimalų greitį, jei reikia didesnio vėdinimo, pvz., automobiliui veikiant tuščiąja eiga arba kai automobilis pilnas sniego, dėl kurio padidėja drėgmės lygis. Laikmačio funkcija ir drėgmės jutiklis leidžia reguliuoti veikimą pagal poreikį. Čia galite pamatyti „Flexit“ mini rekuperatorių asortimentą >>

Daugiau straipsnių

vonia-dregna-patalpa

Vonia ir drėgna patalpa

Veikianti ventiliacija vonios kambaryje yra nepaprastai svarbi, kad jūs ir namai jaustumėtės gerai.
Komfortiško miegamojo su lova, daug pagalvėlių ir pusryčių stalelių vėdinimas

Miegamasis

Galvos skausmas, sausos gleivinės, prastas miegas gali būti blogo vėdinimo požymiai.