Vonia ir drėgna patalpa

Vonios kambario ventiliacija yra labai svarbi tiek jums tiek pačiai patalpai.

Pagrindinis namo gero vėdinimo principas – tiekti gryną, švarų orą į miegamuosius, svetaines ir kitus gyvenamuosius kambarius. Gi drėgnose namo vietose, pvz vonioje, tualete, skalbykloje susidaro daug drėgmės, kuri turi būti ištraukiama, kad nesukeltų sveikatos sutrikimų ar nesugadintų pastato.

Yra įvairių vėdinimo būdų, todėl prieš ieškant sprendimo savo vonios kambariui rekomenduojame pasidomėti, koks vėdinimo būdas naudojamas jūsų namuose. Čia galite perskaityti apie tris skirtingus vėdinimo būdus.

Kaip turėčiau vėdinti vonios kambarį?

Nepriklausomai nuo vėdinimo būdo, svarbu, kad oras galėtų cirkuliuoti namuose, net ir uždarius duris. Tai galima išspręsti pvz. įrengiant durys be slenksčio arba grotelės durų varčioje.

Ištraukimo ventiliatorius turi būti pastatytas kuo arčiau dušo/vonios, geriausia toliau nuo vonios durų. Tada pavojinga drėgmė greitai sugaunama prie drėgmės šaltinio, o patalpa geriausiai vėdinama.

oro-pasalinimas

Jei nuspręsite vėdinti vonios kambarį su buitiniu ventiliatoriumi, rinkitės pastovaus veikimo modelį su automatiniu drėgmės reguliavimu. Nuolatinis veikimas užtikrina bazinį vėdinimą, o drėgmės jutiklis padidina ventiliatoriaus greitį, kad kenksminga drėgmė būtų greitai ir efektyviai ištraukiama.

Platus vonios ventiliatorių spektras

„Flexit“ asortimente yra keletas skirtingų vonios ventiliatorių, kurie efektyviai šalina drėgmę ir kvapus iš vonios ir drėgnų patalpų. Eikite į šį puslapį norėdami pamatyti visą prekių asortimentą >>

Vario Wifi klasiškame ir elegantiškame vionios kambaryje

Surinkimo patarimai

Išorinėje sienoje

Pridėkite atbulinį (uždarymo) vožtuvą, kuri apsaugo nuo nemalonaus šalto oro, kai ventiliatorius neveikia.

Ant esamo ortakio

Jei pasirenkate montuoti ventiliatorių ant esamo ortakio, turite užtikrinti, kad ortakis būtų sandarus ir izoliuotas, kai ortakis įrengiamas šaltose patalpose.

Centrinis ištraukimo ventiliatorius

Jei sumontuotas centrinis ištraukimo ventiliatorius, įsitikinkite, kad centrinis ventiliatorius veikia tinkamai ir ar yra pakankamai šviežio oro vožtuvų. PASTABA: Nemontuokite vonios ventiliatoriaus ant ortakio su centriniu ventiliatoriumi.

Montavimas prie lubų

Montuojant lubose ir ilgesniuose ortakiuose, rekomenduojama naudoti kanalinį ventiliatorių, kad būtų užtikrintas geriausias srautas ir veikimas.

Daugiau straipsnių

Komfortiško miegamojo su lova, daug pagalvėlių ir pusryčių stalelių vėdinimas

Miegamasis

Galvos skausmas, sausos gleivinės, prastas miegas gali būti blogo vėdinimo požymiai.
Miegamasis su didele lova ir pusryčių staliuku

Svetainė/gyvenamasis kambarys

Gerai veikiantis vėdinimas padidina komfortą jūsų svetainėje/gyvenamajame kambaryje.