Miegamasis

Galvos skausmas, sausos gleivinės, prastas miegas gali būti nepakankamo, nekokybiško, nesubalansuoto vėdinimo požymiai.

Kitas prasto vėdinimo rezultatas yra pvz. šerkšnas ant lango vidinės pusės. Namuose su natūraliu vėdinimu ir su mechanine ištraukimo ventiliacija turi būti įrengti šviežio oro vožtuvai, kad šviežias oras būtų tiekiamas į miegamąjį.

Kiek šviežio oro vožtuvų reikia?

Geriausias pasirinkimas yra sieniniai vožtuvai, turintys filtrus ir gerą oro paskirstymą, kad būtų kuo mažiau nemalonių skersvėjų. Taip pat yra modelių su triukšmo mažinimu. Kitas būdas tiekti šviežią orą yra langų ventiliacijos angos.

Gera taisyklė – vienas vožtuvas 25 m2 gyvenamojo ploto (4/100 m2). Po vieną kiekviename miegamajame, o likusi dalis – svetainėje/gyvenamajame kambaryje.

Tiekiamo į namus oro ikona

Išdėstymas

Išdėstykite šviežio oro vožtuvus maždaug 220 cm atstumu nuo grindų ir virš lango, jei po langu yra radiatorius/šildymo elementas. Atminkite, kad oras patenka trumpiausiu keliu, todėl įsitikinkite, kad vožtuvas būtų sumontuotas kuo toliau nuo durų.

Komfortiško miegamojo su lova, daug pagalvėlių ir pusryčių stalelių vėdinimas

Taupykite energiją

Jei turite namą su natūraliu vėdinimu arba mechanine ištraukimo ventiliacija ir norite pagerinti patalpų klimatą, kartu sutaupydami energijos, „Flexit“ mini rekuperatoriai yra geras sprendimas. Kartais namuose gali būti problematiška įrengti visą vėdinimo sistemą su ortakiais ir viskuo, ko reikia aplinkui. „Flexit“ mini rekuperatoriai užtikrina kokybišką vėdinimą su šilumos atgavimu atskirose pavienėse patalpose.

Trumpai tariant – jūs užsitikrinsite geresnį patalpų klimatą ir tuo pačiu taupysite energiją. „Flexit“ mini rekuperatorius lengva montuoti.

Žiūrėkite „Flexit“ mini rekuperatorių montavimo vaizdo įrašą:

Kompleksinis sprendimas

Norėdami gauti daugiau informacijos apie energiją taupantį šilumos atgavimą ir kompleksišką sprendimą visam namui, skaitykite apie subalansuotą vėdinimą.

Daugiau straipsnių

vonia-dregna-patalpa

Vonia ir drėgna patalpa

Veikianti ventiliacija vonios kambaryje yra nepaprastai svarbi, kad jūs ir namai jaustumėtės gerai.
Miegamasis su didele lova ir pusryčių staliuku

Svetainė/gyvenamasis kambarys

Gerai veikiantis vėdinimas padidina komfortą jūsų svetainėje/gyvenamajame kambaryje.