Geresnis patalpų oras

Vis daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, vidutiniškai 90 proc. Todėl akivaizdu, kad labai svarbu turėti geresnį patalpų orą, kurį užtikrinti galime vėdinimu. Šviežias, švarus, sveikas namų oras svarbus ir mums, kad optimaliai funkcionuotume ir mus supantiems daiktams (pvz., baldams, paveikslams, muzikos instrumentams, paties namo konstrukcijai ir t.t.).

modernaus šviesaus būto su gėlėtais tapetais, šviesiom parketlentėm ir šviesais baldais mechaninis vėdinimas

Juk jei patalpos nevėdinamos ar vėdinamos prastai, dėl tvankaus oro, dėl perteklinės drėgmės ir padidėjusio CO2 kiekio ne tik jaučiamės blogai, bet ir rizikuojame susirgti pavojingomis kvėpavimo takų ligomis ir įgyti kitų sveikatos problemų, nekalbant apie pelėsio, grybelio, kenkiančio konstruktyvui, formavimosi galimybę ir kt. dalykus

Susikurkite geresnį patalpų orą

Naujos statybos namai yra sandarūs ir gerai izoliuoti, kad būtų taupoma energija ir išvengta šilumos nuostolių. Tuo pačiu metu statybos reglamentai reikalauja energiją taupančio vėdinimo namuose. Tam įgyvendinti reikalingi energiją taupantys subalansuoto vėdinimo įrenginiai, tiekiantys švarų ir šviežią orą, pašalinantys panaudotą ir užterštą orą bei atgaunantys šilumą.

Senesniuose renovuojamuose namuose taikome tokias energijos taupymo priemones, kaip pvz. keičiame langus, šildymo įrangą bei papildomai apšiltiname namo išorę. Šie atnaujinimai daro didelę įtaką patalpų orui, todėl būtina tuo pačiu atlikti vėdinimo remontą.

„Flexit“ gamina technologiškai pažangius ir energiją taupančius rekuperatorius visam namui, nesvarbu, ar renovuojate, ar statote naują.

Tiems, kurie stato naujus namus>>

Tiems, kurie stato renovuoja senus>>

Daugiau straipsnių

Blogo patalpų oro įtaka

Blogas patalpų oras – aktuali daugeliui problema. Geras patalpų oras yra svarbus, kad galėtume optimaliai funkcionuoti kasdieniame gyvenime.
Mini rekuperatorius vienoje nedidelėje šviesioje patalpoje su apvaliu staliuku, foteliu ir aukšta staline lempa

Protingas pasirinkimas – puiki investicija

Investuokite į savo sveikatą, namus ir piniginę.