Protingas pasirinkimas – puiki investicija

Investuoti į „Flexit“ rekuperatorių yra protinga dėl kelių priežasčių. Pirma, subalansuotas vėdinimas užtikrina geresnį patalpų mikroklimatą, kuriame geriau jausitės ir jūs, ir namas. Antra, tai gali būti netgi pelninga, nes rekuperavimas atgauna didelę dalį ištraukiamo oro šilumos ir pakartotinai ją panaudoja.

Apie 90 % laiko praleidžiame patalpose, o oras dažnai būna blogesnis nei lauke. Žinome, kad visi gerai jaučiasi gryname ore ir kaip tvankus namų oras paveikia mūsų savijautą, tačiau stebėtina, kad vis dar atsiranda žmonių pirmenybę teikiančių kitiems dalykams tiek statant naujus namus tiek atliekant renovaciją nei vėdinimui.

Yra keletas skirtingų būdų vėdinti namus: natūralus vėdinimas; mechaninė ištraukiamoji ventiliacija arba subalansuotas vėdinimas su šilumos atgavimu. Skaitykite čia daugiau apie tai, kaip tai veikia ir kaip galite patys pagerinti savo vėdinimą >>

Protingi pasirinkimai

Žinoma, kad su geru vėdinimu gyvensite sveikiau ir sveikesniuose namuose, bet kaip vėdintis gali būti ir pelninga bei eokonomiška? Atnaujindami natūralų vėdinimą arba mechaninę ištraukiamąją ventiliaciją į subalansuotą vėdinimą su šilumos atgavimu, nuo pat pirmos dienos sumažinsite šildymo išlaidas ir tuo pačiu kokybiškai pagerinsite patalpų orą. Skaityti daugiau apie subalansuotą vėdinimą >>

Dar vienas protingas sprendimas – įrengti mini rekuperatorius. Paprasčiau tariant, mini rekuperatorius yra nedidelis vėdinimo įrenginys su šilumos atgavimu vienai atskirai patalpai.

Mini rekuperatorius vienoje nedidelėje šviesioje patalpoje su apvaliu staliuku, foteliu ir aukšta staline lempa

Šis sprendimas puikiai ne tik tinka renovuojant natūralų vėdinimą ar mechaninę ištraukimo ventiliaciją, bet ir kaip papildomas įrenginys pvz. padidinus namų plotą. Kiti geri pavyzdžiai, kai vienos patalpos rekuperatoriai užtikrina gerą vėdinimą, yra kotedžai, svečių ir poilsio namai.

Skaitykite čia daugiau apie tai, kaip veikia „Flexit“ mini rekuperatoriai >>:

Daugiau straipsnių

Blogo patalpų oro įtaka

Blogas patalpų oras – aktuali daugeliui problema. Geras patalpų oras yra svarbus, kad galėtume optimaliai funkcionuoti kasdieniame gyvenime.
modernaus šviesaus būto su gėlėtais tapetais, šviesiom parketlentėm ir šviesais baldais mechaninis vėdinimas

Geresnis patalpų oras

Ar žinote, kokią savo laiko dalį praleidžiame patalpose? Anot įvairių tyrimų, net iki 90%. Štai kodėl svarbu turėti geresnį patalpų orą.