Sandėlis

Daugelis dalykų dažnai yra laikomi sandėlyje. Galbūt temperatūra saugykloje buvo sumažinta taupant energiją, bet tuomet svarbu peržiūrėti vėdinimą, kad visko nepaveiktų drėgmė ir kvapai. Dažniausia drėgmės ir pelėsių atsiradimo pastate priežastis yra kondensatas ant šaltų paviršių, tokių kaip langai, išorinės sienos ir pan. Taip atsitinka, jei drėgmės išsiskyrimas pastate yra per didelis, palyginti su patalpos vėdinimu. Tinkamas vėdinimas apsaugo nuo problemų sandėlyje.

Vėdinamas sandėliukas su saugomais daiktais: dėžės, lentynos, dviratis, šaltkrepšis, muzikos aparatūra ir kt.

Šviežio oro vožtuvas ir ištraukimo ventiliatorius

Šviežiam orui tiekti į sandėlį galima sienoje įrengti šviežio oro vožtuvus, sukomplektuotus su filtru, kondensato izoliacija ir bepakopiu oro kiekio reguliavimu.

Rekomenduojama vieta yra aukštai ant sienos ir geriausia virš šilumos šaltinio/radiatoriaus. Tokiu būdu lauko oras sumaišomas su šiltu oru iš šilumos šaltinio/radiatoriaus. „Flexit“ šviežio oro vožtuvai turi gerą oro paskirstymą, kuris sumažina nemalonius skersvėjus ir užtikrina maksimalų komfortą. Papildomai galima įsigyti triukšmo slopintuvus, o keli modeliai turi filtrus, veiksmingą apsaugą nuo kondensato ir išorinį gaubtą nuo lietaus.

Kad šviežio oro vožtuvai veiktų optimaliai, svarbu, kad drėgnas ir užterštas oras būtų ištraukiamas iš namų. Tuomet reikia sukurti neigiamą slėgį, kad oras būtų įsiurbiamas per vožtuvus. Tai galima padaryti ant sienos sumontavus ištraukimo ventiliatorių. Optimalu pasirinkti modelį su pastovaus veikimo ir drėgmės kontrolės galimybe. Pastovus veikimas užtikrina bazinę ventiliaciją, o drėgmės reguliatorius įjungiamas, kai yra per drėgna, ir padidina ventiliatoriaus greitį, kol oras pradžius. Nepamirškite apsauginio atbulinio vožtuvo, kuri neleidžia šaltam orui patekti iš lauko, kai ventiliatorius neveikia. Čia galite pamatyti Flexit ventiliatorių asortimentą >>

Subalansuotas vėdinimas

Subalansuotas vėdinimas užtikrina gerą patalpų klimatą visose patalpose ištisus metus ir yra geriausias sprendimas aplinkosaugos ir energetiniu požiūriu. Drėgnas ir užterštas patalpų oras pašalinamas iš virtuvių, vonios kambarių, tualetų ir drėgnų patalpų. O į miegamuosiuos ir svetaines tiekiamas švarus, gaivus ir tinkamos temperatūros oras. Vėdinimo įrenginyje esantys filtrai išvalo į namus tiekiamą lauko orą ir padeda mažinti tiek žiedadulkių, tiek oro taršą patalpų ore.

Subalansuotas vėdinimas užtikrina gerą komfortą ir taupo energiją, nes vėdinamame ore esanti šiluma yra grąžinama. Šilumos atgavimas reiškia, kad šviežias lauko oras rotoriuje apdorojamas atgauta iš ištraukiamo oro šiluma ir taip išvengiama šaltų oro srautų šaltuoju metų laiku. Skaitykite daugiau apie subalansuotą vėdinimą >>

Daugiau straipsnių

vonia-dregna-patalpa

Vonia ir drėgna patalpa

Veikianti ventiliacija vonios kambaryje yra nepaprastai svarbi, kad jūs ir namai jaustumėtės gerai.
Komfortiško miegamojo su lova, daug pagalvėlių ir pusryčių stalelių vėdinimas

Miegamasis

Galvos skausmas, sausos gleivinės, prastas miegas gali būti blogo vėdinimo požymiai.