Šilumos pernešimas

Ar turite oras-oras šilumos siurblį arba malkomis kūrenamą krosnelę ir jums sunku paskleisti šilumą namuose? Tada šilumokaitis gali būti jums tinkamas sprendimas.

„Flexit“ šilumokaitis šiuo atveju yra ventiliatorius su termostatu, kuris įsijungia esant padidintai temperatūrai. Galite nustatyti, prie kiek laipsnių ventiliatorius įsijungs.
Skaitykite apie skirtingus „Flexit“ buitinių ventiliatorių modelius.

Šilumos pernešėjų paskirtis – kad ventiliatorius nukreiptų šiltą orą į artimiausią patalpą ir tokiu būdu šiluma geriau pasklinda ir paskirstoma.

Kai kuriais atvejais šilumą galite perkelti iš vieno kambario į kitą arba tarp skirtingų aukštų. Tada reikia didesnio ventiliatoriaus galingumo, kad būtų pasiektas geras efektas. Taip pat gera įdėja – susimontuoti ortakių sistemą, kuri būtų sudaryta iš kelių skirtingų komponentų:

• Kanalinis ventiliatorius
• Ventiliatoriaus valdymas (termostatas, greičio reguliavimas)
• Ortakiai ir ortakių detalės
• Izoliacija
• Slopintuvai
• Tiekiamo ir ištraukiamo oro vožtuvai

veikiančios krosnelės-židinio-šilumos perkėlimas

Planuojant šilumokaitį, gali būti naudinga peržvelgti viso namo vėdinimą. Prasta cirkuliacija ir šilumos išsklaidymas gali būti blogo vėdinimo simptomas. 

Jei nesate tikri, kokio tipo vėdinimą turite savo namuose, galite pasiskaityti daugiau apie skirtingus vėdinimo būdus, kaip sukurti geresnį patalpų mikroklimatą.

Daugiau straipsnių

Šviežio oro tiekimo į namus ikona

Šviežio oro tiekimas

Šviežias oras į namus turi būti tiekiamas miegamajame, svetainėje ir kitose gyvenamosiose patalpose.
oro pašalinimo iš namo ikona

Panaudoto oro pašalinimas

Drėgnas ir panaudotas oras turi išeiti iš namų.