Svečių namelis

Netgi svečių namai turėtų būti vėdinami, kad nekiltų problemų dėl drėgmės ir klestėtų ir namai, ir žmonės. Svarbu tiekti šviežią orą ir pašalinti panaudotą orą.

Šviežio oro vožtuvas ir ištraukimo ventiliatorius

Šviežiam orui tiekti svečių namelio sienoje galima įrengti šviežio oro vožtuvus, sukomplektuotus su filtru, kondensato izoliacija ir bepakopiu oro kiekio reguliavimu. Rekomenduojama montavimo vieta yra aukštai ant sienos ir geriausia virš šilumos šaltinio. Tokiu būdu sumaišomas lauko oras ir šilta konvekcinė srovė. Sieniniai vožtuvai turi gerą oro paskirstymą, kuris sumažina nemalonius skersvėjus ir užtikrina maksimalų komfortą. Papildomai galima įsirengti triukšmo slopintuvus, taip pat keli modeliai turi veiksmingą apsaugą nuo kondensato ir išorinį gaubtą nuo lietaus.

Kad oras cirkuliuotų, gali prireikti papildomos ištraukimo ventiliatoriaus traukos pagalbos. „Flexit“ tiekia ištraukimo ventiliatorius, kuriuose suderintos įvairios funkcijas, tokias kaip pastovus veikimas, drėgmės kontrolė ir šilumos perdavimas. Pavyzdžiui, 20-30 kvadratinių metrų svečių name, kuriame yra du kambariai, kiekviename kambaryje rekomenduojama įrengti šviežio oro vožtuvą, o didžiausioje patalpoje – ištraukimo ventiliatorių. Čia galite pamatyti Flexit ventiliatorių asortimentą >>

Svečių namelio kambarys su vienu langu ir viena lova

Mini rekuperatorius su šilumos atgavimu

Jei norite sukurti geresnį patalpų klimatą svečių namelyje, „Flexit“ mini rekuperatoriai yra labai geras sprendimas. Mini rekuperatoriai užtikrina sveiką patalpų klimatą, atgauna šilumą ir aprūpina svečių namelį švariu, filtruotu ir šviežiu oru bei pašalina užterštą orą. Patalpose, kuriose yra daug žmonių arba yra ypač daug drėgmės ar kvapų, rekomenduojame rinktis mini rekuperatorių, kuris turi keletą greičio pakopų, kad būtų užtikrinta galimybė padidinti vėdinimą patalpoje. Laikmačio funkcija ir drėgmės jutiklis leidžia reguliuoti veikimą pagal poreikį.

„Flexit“ mini rekuperatoriai gali būti montuojami atskirai, poromis arba keli nuosekliai. Šiuolaikinis valdymas leidžia lengvai reguliuoti vieną ar daugiau tokių sieninių rekuperatorių. Čia galite pamatyti „Flexit“ mini rekuperatorių asortimentą >>

Daugiau straipsnių

vonia-dregna-patalpa

Vonia ir drėgna patalpa

Veikianti ventiliacija vonios kambaryje yra nepaprastai svarbi, kad jūs ir namai jaustumėtės gerai.
Komfortiško miegamojo su lova, daug pagalvėlių ir pusryčių stalelių vėdinimas

Miegamasis

Galvos skausmas, sausos gleivinės, prastas miegas gali būti blogo vėdinimo požymiai.